بازدید وزیربهداشت ودرمان ازبیمارستان چشم پزشکی خاتم الانبیاء(ص)

 

 

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی درحاشیه بازدیدازبیمارستان چشم پزشکی خاتم الانبیاء(ص)مشهدگفت:

 دولت در مسیر توسعه بخش درمان گامهای بزرگی برداشته اما برای رفع تمامی مشکلات حوزه سلامت از حضور بخش خصوصی در این عرصه استقبال می نماید.

به گزارش وب دا؛ دکتر سیدحسن هاشمی در حاشیه بازدید از بیمارستان تخصصی چشم پزشکی خاتم الانبیا(ص) مشهد افزود: سرمایه گذاران داخلی و خارجی زیادی برای سرمایه گذاری در بخش سلامت وجود دارد که با یک مدیریت مناسب و تشویق این بخش می توان از حضور آنها در بخش سلامت بهره برد.

وزیر بهداشت شرایط خدمات رسانی به بیماران را در سطح کشور راضی کننده توصیف و بیان کرد: رضایت بیماران به تنهایی برای ما کافی نیست، می توان با همکاری بخشهای دولتی و خصوصی امکانات و تجهیزات درمانی را تکمیل تر از پیش کرد.

دکتر هاشمی به ظرفیتهای توریسم سلامت اشاره کرد و افزود: ایران سالانه پذیرای بسیاری از گردشگرانی است که برای درمان به کشورمان می آیند از این روبیمارستان تخصصی چشم پزشکی خاتم الانبیاء(ص) می تواند از ظرفیتهای به وجود آمده استفاده کند

دکتر درخشان ،رئیس بیمارستان خاتم الانبیاء(ص)نیزدراین دیدارضمن ارائه گزارشی از وضعیت آموزشی ،پژوهشی ودرمانی مرکز، درباره طرح های توسعه ای بیمارستان که باحمایت خیریه خاتم الانبیاء(ص)درحال انجام است سخن گفت وخواستارهمکاری بیش ازپیش دانشگاه درتسریع بهره برداری از این طرح ها شد.

 
 
 
 

منوي اصلي